Iğdır Zayıf Escort Bayan Asya

            Merhaba. Ben Bayan Asya Iğdır’da yaşıyorum. Anne ve babamın tek kızı olarak büyüdüm. Doktor asistanı olarak bir doktor muayenehanesinde çalışıyorum. 19 yaşındayım. Üniversiteye gecen yıl girdim fakat istediğim bölümü kazanamadım. Bu yıl tekrar girmeyi düşünüyorum. Hayalimde Turizm ve Otelcilik okumak var.

img_0848

Sonrasında ise yurt içi ya da yurt dışına düzenleyeceğimiz turlarla çıkıp hem para kazanmak hem de yeni yerler görüp keşfetmek ve bol bol gezmek istiyorum.

 

Seyahat etmek en büyük hobimdir. Her tatilimde her sene farklı bir yere gitmeye özen gösteriyorum. Tabii ki arkadaşlarımla beraberdir. Gündüz denizin keyfini çıkarıp gittiğimiz yöreyi gezmek gece ise eğlence hayatının tadını sonuna kadar çıkarmak en büyük zevklerimizden biri. Geniş bir arkadaş çevrem var. Çok eğlenceli bir grubuz diyebilirim. Kahkahalarımız eksik olmaz bir aradayken. Boş zamanlarımda ise resim yapmayı çok severim. Kursa gittim bununla ilgili, sonra da kendimi geliştirdim. Yağlı boya tablolar yapıyorum. Hem beni dinlendiriyor hem de keyifli zaman geçirmemi sağlıyor.

 

Arkadaşlarımla birlikte karaoke tarzı barlara gitmeyi de çok severim. Saatlerce şarkı söylemek günün stresini atmamızı sağladığı için çok iyi geliyor bize. Bu arada erkek arkadaşım yok. Aradığım kişiyi henüz bulamadım. Bazı ilişkilerim olsa da. Film seyretmeyi de severim. Filmin keyfi daha çok sinemada çıksa da evde de internetten özellikle komedi tarzı filmleri izlemeyi çok seviyorum. İkinci favori tarzım ise psikolojik gerilim tarzı filmler.

 

1

Bir Cevap Yazın